Bezpieczna firma

Zyskaj wiedzę w zakresie bezpieczeństwa IT i dowiedz się,
jak bronić firmę przed atakami hakerskimi.

Potrzebujesz szkolenia z bezpieczeństwa IT?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleń z bezpieczeństwa IT. Szkolenia te dotykają zaawansowanych zagadnień związanych z obszarem cybersecurity. Szczegółowo zgłębiają tematy związane z bezpieczeństwem sieci, monitorowaniem i kontrolą dostępu, wykrywania i zapobiegania atakom. W każdej sekundzie Twoja sieć jest narażona na nowe zagrożenia – warto więc zadbać o to, żeby móc zapewnić sobie jak najwyższy poziom bezpieczeństwa w sieci.

Skorzystaj z naszej oferty i spraw, żeby Twoja firma była bezpieczna. Nie zostawimy żadnego z Twoich pytań bez odpowiedzi.

Atakujący mają na celu pozyskanie poufnych informacji, między innymi poprzez zaszyfrowanie danych w celu osiągnięcia korzyści finansowych. Innym celem może być spowodowanie utraty krytycznych danych.

Szkolenia dla firm z bezpieczeństwa sieci – dlaczego warto?

Nasze kursy cybersecurity dla firm nie tylko zwiększą świadomość administratorów bezpieczeństwa w zakresie ochrony w Internecie, ale także pozwolą im zdobyć potrzebne umiejętności, dzięki którym z łatwością wyłapią podstawowe nieprawidłowości w działaniu sieci. Podczas naszych szkoleń z bezpieczeństwa IT dla firm uczymy tego, jak bronić się przed atakami hakerskimi, jak działają i rozprzestrzeniają się współczesne cyber-zagrożenia, a także jak monitorować i kontrolować dostęp do sieci. Szkolenia cyber security dla firm w I know IT prowadzone są przez inżynierów znających i rozumiejących rozwiązania bezpieczeństwa IT. Dzięki temu kursanci mają pewność, że spotkania z nami rzeczywiście pomogą im lepiej zadbać o bezpieczeństwo firmy.

Kursy cyber security dla firm dopasowane do Twoich potrzeb!

Kursy cyber security dla firm w naszej ofercie to również oferta dopasowana do różnych potrzeb przedsiębiorców. Być może zamiast pełnego szkolenia, Twoim pracownikom potrzebne jest uzupełnienie lub odświeżenie wiedzy, którą zdobyli w poprzednich latach. Bezpieczna firma to taka, która dba o poziom wiedzy swoich pracowników. Głównym celem I know IT jest szerzenie informacji na temat cyber-bezpieczeństwa, chętnie więc podejmujemy się również indywidualnych zleceń szkoleniowych. Kontaktując się z nami, możesz zdecydować, czy potrzebne będą krótkie zajęcia, czy kilkudniowe warsztaty. Ty decydujesz, my zapewniamy wiedzę i doświadczenie. Sprawdź naszą ofertę szkoleń dla firm z bezpieczeństwa sieci i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

warsztaty IT

Nie znalazłeś
szkolenia dla siebie?

Nic straconego! Daj nam znać, czego chciałbyś się dowiedzieć i przećwiczyć w naszym towarzystwie a zorganizujemy odpowiednie warsztaty.

Mam pomysł na szkolenie!