Szkolenia – teraz także w formie zdalnej

Szkolenia zamknięte w siedzibie twojej firmy

Wolisz postawić
na szkolenia zamknięte

Zależy nam na tym, aby każdy zdobywał wiedzę w dogodny dla siebie sposób, a więc na życzenie przeprowadzimy również szkolenie w siedzibie Twojej firmy.

Daj nam znać

Szkolenia IT dla firm

Potężna sieć, jaką jest internet, stała się w obecnych czasach jednym z podstawowych narzędzi wykorzystywanych przez firmy, które dążą do nieustannego rozwoju i pragną poszerzać grono swoich Klientów. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że internet niesie ze sobą wiele niebezpieczeństw. Nowoczesne technologie mogą stanowić dla przedsiębiorców cenne wsparcie, ale mogą być również zagrożeniem.

W celu skutecznego zabezpieczenia swojej firmy przed potencjalnymi zagrożeniami, np. ze strony hakerów, każdy przedsiębiorca powinien posiadać co najmniej podstawową wiedzę w dziedzinie bezpieczeństwa w sieci. W tym celu przygotowaliśmy specjalistyczne szkolenia IT dla firm. To szeroki wachlarz jedno- lub kilku-dniowych warsztatów których uczestnicy dowiadują się, z jakimi zagrożeniami wiąże się użytkowanie internetu oraz poznają narzędzia służące zwiększeniu bezpieczeństwa sieci. Dostępny na naszej stronie internetowej harmonogram szkoleń pomoże Ci w wybraniu najbardziej odpowiednich warsztatów w dogodnym dla Ciebie terminie.

Szkolenia z cyberbezpieczeństwa

Nasz zespół tworzą doświadczeni trenerzy, który dbają o to, aby dostarczyć uczestnikom szkolenia kompleksową wiedzę z danego obszaru. Specjalizujemy się w nowoczesnych technologiach informatycznych, a zatem możesz być pewien, że zyskasz najbardziej aktualną i sprawdzoną wiedzę. W zależności od Twoich potrzeb, możesz skorzystać z jednodniowego szkolenia obejmującego podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem sieci, bądź wybrać kilkudniowe szkolenie, na którym omawiamy daną dziedzinę od podstaw. Z nami zapewnisz swojej firmie niezbędną ochronę i bezpieczeństwo!

Szkolenia produktowe

Oferta naszego centrum szkoleniowego to nie tylko warsztaty z cybersecurity, ale również szkolenia produktowe dedykowane osobom, które chcą zyskać praktyczne umiejętności w zakresie samodzielnego korzystania z rozwiązań konkretnych producentów, jak FORTINET i Microsoft. Warto podkreślić, że uczestnicy warsztatów są angażowani w zajęcia, co pomaga im przyswoić nową wiedzę i sprawdzić swoje zdolności w praktyce.

Sprawdzone kursy IT

Dzięki indywidualnemu podejściu oraz pełnemu zaangażowaniu szkoleniowców, kursy IT prowadzone przez centrum szkoleniowe I know IT zdobywają pozytywne rekomendacje od Klientów.

Nie musisz się martwić, że nie posiadasz nawet podstawowej wiedzy w tej dziedzinie, a omawiane zagadnienia okażą się dla Ciebie zbyt zawiłe. Trenerzy dzielą się swoją wiedzą w przystępny i łatwy do zrozumienia sposób i podchodzą do uczestników indywidualnie. Doświadczeni w branży IT trenerzy w prosty sposób wyjaśnią nawet najbardziej skomplikowane tematy!

Cyberbezpieczeństwo jest niezwykle istotną kwestią dla każdej szanującej się, nowoczesnej firmy. Dzięki naszym szkoleniom poznasz sprawdzone narzędzia i rozwiązania mające na celu kompleksowe zadbanie o bezpieczeństwo Twojej firmy w sieci.