Szkolenia produktowe Microsoft

Zdobądź praktyczne umiejętności potrzebne do samodzielnej
administracji Twoimi rozwiązaniami IT.

Potrzebujesz szkolenia produktowego?

Jak w każdej branży, tak samo w IT, potrzebne są dedykowane szkolenia produktowe. Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów, aby w pełni wykorzystać funkcje Twoich rozwiązań IT. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia produktowe Microsoft. Przekazują one kompleksową wiedzę dotyczącą konkretnych rozwiązań. Prowadzone są w formie warsztatów z bardzo dużą ilością ćwiczeń praktycznych w dedykowanym dla uczestników środowisku szkoleniowym.

Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź szkolenie dopasowane do swoich potrzeb!

Zależy nam na praktycznym zgłębieniu wszystkich zagadnień, a nie przekazaniu wyłącznie czystej teorii. Nasi trenerzy to praktycy, którzy spędzili setki godzin na wdrażaniu oraz wsparciu omawianych rozwiązań. Ich wiedzę potwierdzają liczne certyfikaty techniczne producentów omawianych rozwiązań. Każdy z uczestników szkoleń produktowych otrzymuje komplet materiałów w języku polskim, zawierający zbiór gotowych receptur do późniejszego wykorzystania w swojej pracy.

Szkolenia Microsoft

W naszej ofercie znajdują się szkolenia Microsoft Windows Server, Microsoft Active Directory, Microsoft Exchange oraz szkolenia z zakresu wirtualizacji na platformie Windows Server.

Szkolenia Microsoft – dla kogo?

Są one dostosowane do potrzeb profesjonalistów, którzy odpowiadają za projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań firmy Microsoft.

Wszystkie informacje o zajęciach dostępne są zawsze na naszej stronie internetowej, warto więc dokładnie sprawdzić katalog warsztatów. Dzięki temu z łatwością wybierzesz odpowiednie szkolenie dla siebie, poznasz prowadzących, a także program kursów. Jeśli w ofercie I know IT brakuje Ci szkoleń z jakiegoś zagadnienia, zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie. Elastyczność to w końcu jedna z cech, którą najbardziej cenimy sobie w branży IT – dlatego nasi kursanci zawsze mogą liczyć na pomoc!

Warsztaty IT

Nie znalazłeś
szkolenia dla siebie?

Nic straconego! Daj nam znać, czego chciałbyś się dowiedzieć i przećwiczyć w naszym towarzystwie a zorganizujemy odpowiednie warsztaty.

Mam pomysł na szkolenie!