Pracownik biurowy

Zdobądź praktyczne umiejętności z obsługi biurowych narzędzi informatycznych i
spraw aby Twoja praca była jeszcze bardziej wydajna!

Potrzebujesz szkolenia z biurowych narzędzi informatycznych?

Znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office jest niezbędna zarówno w wykonywaniu większości prac biurowych jak i dla użytku własnego. Produkt ten cieszy się największą popularnością na świecie. Wielu pracodawców ceni sobie umiejętność sprawnego poruszania się i wykorzystywania w pracy aplikacji Excel czy VBA.

Skorzystaj z naszej oferty i spraw aby Twoja praca była jeszcze bardziej wydajna!

Nasze szkolenia przygotowane zostały z myślą o różnym poziomie zaawansowania. Uczestnicząc w naszych kursach kompleksowo opanujesz program na poziomie i w zakresie który odpowiada Twoim oczekiwaniom i potrzebom. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną oraz praktyczną , a także umiejętności które z powodzeniem wykorzystasz w swojej codziennej pracy.

Wszystkie zajęcia prowadzone są przez praktyków posiadających wieloletnie doświadczenie. Nasi Trenerzy pokażą Ci w prosty i przyjazny sposób tajniki pracy wybranych narzędzi. Ucz się od najlepszych!

Szkolenia dopasowane do Twoich potrzeb!

Szkolenia z biurowych Narzędzi Informatycznych w naszej ofercie to również oferta dopasowana do różnych potrzeb przedsiębiorców. Być może zamiast pełnego szkolenia, Twoim pracownikom potrzebne jest uzupełnienie lub odświeżenie wiedzy, którą zdobyli w poprzednich latach. Głównym celem I know IT jest podnoszenie kompetencji i poziomu wiedzy uczestników, chętnie więc podejmujemy się również indywidualnych zleceń szkoleniowych. Kontaktując się z nami, możesz zdecydować, czy potrzebne będą krótkie zajęcia, czy kilkudniowe warsztaty. Ty decydujesz, my zapewniamy wiedzę i doświadczenie. Sprawdź naszą ofertę szkoleń i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

warsztaty IT

Nie znalazłeś
szkolenia dla siebie?

Nic straconego! Daj nam znać, czego chciałbyś się dowiedzieć i przećwiczyć w naszym towarzystwie a zorganizujemy odpowiednie warsztaty.

Mam pomysł na szkolenie!