Świadomy pracownik

Poznaj niebezpieczeństwa związane z użytkowaniem Internetu
i uniknij sytuacji, w których możesz narazić firmę na atak.

Potrzebujesz szkolenia z bezpieczeństwa IT dla pracowników?

Nasze szkolenia security awareness nie tylko zwiększą świadomość pracowników w zakresie bezpieczeństwa w Internecie, ale także pozwolą im zdobyć potrzebne umiejętności, dzięki którym z łatwością rozpoznają próby ataków lub wyłudzenia danych. Szkolenia z bezpieczeństwa IT dla firm prowadzimy dla zorganizowanych grup zarówno online, jak i w siedzibie Klienta. Uczymy tego, jak budować bezpieczne hasła, a także zapoznajemy z pojęciami takimi jak phishing oraz socjotechnika. Co ważne, wskazujemy także, w jaki sposób z tego typu metod korzystają przestępcy, co pozwala uczulić zatrudnione osoby na różne mechanizmy wyłudzania poufnych danych.

Szkolenie IT “Bezpieczny pracownik” – czego się dowiem?

Nasze szkolenia z bezpieczeństwa IT dla pracowników zostały opracowane przez certyfikowanych inżynierów, którzy od lat zajmują się tematem cyber security. Przygotowali oni materiał, który w sposób zrozumiały dla pracowników spoza działów IT, przekazuje wiedzę na temat zagrożeń związanych z użytkowaniem komputerów, urządzeń mobilnych i Internetu. Dzięki temu szkolenia security awareness spełniają swój główny cel: zwiększają świadomość użytkowników i pozwalają im zwrócić uwagę na różnorodne zagrożenia. Warto także pamiętać o tym, że szkolenie dla pracowników z bezpiecznego korzystania komputera powinno być przeprowadzone w każdej firmie: zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i w dużych korporacjach – zwłaszcza obecnie, kiedy sporo osób pracuje zdalnie lub często używa firmowego sprzętu w delegacjach.

Szkolenia z bezpieczeństwa IT dla pracowników – ważne kompetencje zespołu

Ochrona wirusowa to nie jedyny aspekt bezpieczeństwa, o którym należy pamiętać, korzystając z sieci – zarówno domowej, jak i firmowej. Nie bez powodu w branży IT jest to zupełnie osobny dział pracy informatyków. Jeśli więc chcesz, aby ich działania przynosiły odpowiednie efekty, zadbaj także o to, aby inni pracownicy dobrze poznali zasady bezpiecznego korzystania z sieci. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz szkolenie IT “Bezpieczny pracownik” – nasi specjaliści z chęcią pomogą Ci ustalić odpowiedni zakres materiału na kurs wewnętrzny!

Warsztaty IT

Nie znalazłeś
szkolenia dla siebie?

Nic straconego! Daj nam znać, czego chciałbyś się dowiedzieć i przećwiczyć w naszym towarzystwie a zorganizujemy odpowiednie warsztaty.

Mam pomysł na szkolenie!