Wiedza w pigułce

Jednodniowe warsztaty, dzięki którym poszerzysz swoją wiedzę
o zagadnienia związane z bezpieczeństwem sieci.

Potrzebujesz szybkiego
zastrzyku wiedzy?

Infrastruktura sieci to temat rzeka, a i o samych urządzeniach bezpieczeństwa da się powiedzieć naprawdę sporo. Czasem jednak potrzebujemy zdobyć wiedzę w konkretnym temacie, bez potrzeby zagłębiania się w zbędne szczegóły. Z tego względu stworzyliśmy krótkie warsztaty, podczas których omawiamy i ćwiczymy z uczestnikami pojedyncze zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa sieci. Chcesz dowiedzieć się konkretów o szyfrowaniu protokołów, segmentacji sieci lub konfiguracji któregoś z urządzeń FORTINET – skorzystaj z naszej oferty jednodniowych kursów IT.

Jednodniowe szkolenia informatyczne. Jaki jest ich cel?

Bezpieczeństwo w sieci to dość obszerny temat, nie zawsze jednak naszym uczestnikom potrzebne są długie godziny ćwiczeń i wykładów. Nasze jednodniowe kursy dostarczają wiedzy z dwóch obszarów:

  1. Dają wiedzę o konkretnym produkcie, ale „w pigułce” lub wchodzą głębiej w konfigurację jednej z funkcjonalności, która może być istotna z punktu widzenia administratora. Ich tematyka została dobrana na bazie realnych potrzeb naszych klientów (tematy szkoleń są wybrane na bazie zagadnień, które najczęściej przewijają się podczas rozmów naszych inżynierów z klientami oraz w obsługiwanych zgłoszeniach technicznych.
  2. Skupiają się na zagadnieniach z zakresu bezpieczeństwa IT bez odniesienia do konkretnego produktu. Dostarczają wiedzy na temat rozwiązania konkretnego problemu na bazie różnych metod, a nawet konfigurację współpracy różnych elementów infrastruktury.

Szkolenia z podstaw Fortigate dla profesjonalistów i nie tylko!

Jest to kurs dostarczający skondensowanej dawki wiedzy na temat konfiguracji urządzeń Fortigate w ciągu 1 dnia. Nasze szkolenia z podstaw Fortigate z pewnością pomogą Ci nauczyć się konfiguracji urządzenia, a także profili bezpieczeństwa i zapory sieciowej. A wszystko to w formie warsztatów, podczas których każdy z uczestników będzie mógł praktycznie utrwalić zdobytą wiedzę. Wychodzimy z założenia, że jeden przykład zastąpi 100 stron dokumentacji. Jednodniowe kursy informatyczne, prowadzone przez naszych certyfikowanych inżynierów, pozwalają uczestnikom zdobyć praktyczne umiejętności, dzięki czemu firma nie będzie bezbronna wobec różnych ataków – zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Warsztaty IT

Nie znalazłeś
szkolenia dla siebie?

Nic straconego! Daj nam znać, czego chciałbyś się dowiedzieć i przećwiczyć w naszym towarzystwie a zorganizujemy odpowiednie warsztaty.

Mam pomysł na szkolenie!